10 Şubat 2012 Cuma

BU TAKILAR 'KISMET'Lİ

Vakti zamanında bir Bihter Ziyagil' imiz vardı... Her giydiğini, her takıp takıştırdığını takip ederdik. Öyle ki Aşk-ı Memnu' nun bitişi 2 seneyi geçse de, yine izlesek yine aynı heyecanla tv karşısına geçeriz, eminim. İşte şimdi de Bihter ile beraber daha yakından tanıdığımız, yeni koleksiyonlarıyla da büyük beğeni kazanan bir markadan, 'Kısmet by Milka' dan bahsedeceğim.


Milka Karaağaçlı' nın imzasını taşıyan koleksiyon, birbirinden farklı anlamlar yüklenen simgelerle hayat bulmuş. Kudret, güç, iktidar, enerji, gece-gündüz, göz, bakış, minik, şirin, şans, uyum gibi anlamlar içeren takılar göz kamaştırıyor...
Takılar, 14 ayar altın ve beyaz pırlanta kullanılarak elde üretiliyor.Türkiye'deki önemli mağazalarda satışa sunulan Kısmet By Milka'ya, Harvey Nichols, Brandroom, Midnight Express mağazalarından ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için buraya buyrun.

Aşk-ı Memnu'da Bihter'in kullandığı koleksiyonu şu ara Adını Feriha Koydum'da, Gülben Ergen'in TRT'deki programında ya da kliplerinde görebilirsiniz.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...