4 Nisan 2012 Çarşamba

BABETLERİNİZE ELVEDA DEYİN

Son iki sezondur açık ara galibiyetini ilan eden babetler, artık rafa kaldırılıyor. Geçen sezon hatırlayacaksınız babetler ile oxford ayakkabıların hakimiyeti vardı bahar aylarında. Ama bu sezon daha maskulen dokunuşları olan makosen ve loaferler raflarda yerini aldı. Ünlü ayakkabı tasarımcıları loaferlara yeni çizgiler ekledi, modernleştirdi. Yeni sezon için alışveriş listenizde eskiyen babetleriniz yerine yeni bir babet almak varsa hemen üstüne bir çizgi çekin. Çünkü loafer'ların ezici üstünlüğünü var artık, benden söylemesi=)
Süet, deri, çivili, leopar desenli... Tasarımcılar normal makosen duruşlarına yeni dokunuşlar eklemişler, muhteşem ayakkabılar ortaya çıkarmışlar! Bu arada çoğu mağazada rastladım gördüğünüz leopar desenli olanlara, aklımda kalan en son Shoes&More mağazalarında gördüğüm.

Ne yalan söyleyeyim, hepsi birbirinden güzel de hala en beğendiklerim aşağıdaki loaferlar, onların tarzlarından ve ayaklarımıza kattığı havadan uzun süre vazgeçebileceğimi zannetmiyorum...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...