11 Eylül 2011 Pazar

FASHION'S NIGHT OUT 2011

İlk kez 2009 yılında Vogue bünyesinde yapılmaya başlanan Fashion's Night Out, Manhattan, Milano, Paris ve Moskova gibi önemli moda şehirleriyle birlikte, bu sene İstanbul'da da kutlanmaya hazırlanıyor. Geçen sene 16 Eylülde kutladığımız Fashion's Night Out organizasyonundan sonra, bu sene 15 Eylül akşamı daha büyük bir katılım gerçekleşmesi planlanıyor.


Mağazalar, geçen sene olduğu gibi yine geç saatlere kadar açık kalacak. Çeşitli eğlenceler, sürprizler, partiler ve ünlü isimlerin katılımıyla, İstanbul güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacak.
Ayrıca Fashion's Night Out'a özel Zeynep Tosun tarafından hazırlanan çanta ve t-shirtler de görülmeye değer. 15 Eylül akşamı alışveriş alanlarında bu tasarımları alma imkanınız bulunuyor. Ancak bugünden alıp, o akşam bu tasarımlardan biriyle mağazalarda salınmak istiyorsanız enmoda.com tıklayıp, hemen satın alabilirsiniz.

Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinye Park'ın ev sahipliği yapacağı Fashion's Night Out; saat 18.00'da başlayıp 00.00 ' a kadar devam edecek. Ben de bir aksilik çıkmazsa Bağdat Caddesi'nde olacağım, ne var ne yok sizlerle paylaşmak için=) FNO sonrası görüşmek üzere...=)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...